Sve i Svasta
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Sve i Svasta

Forum O Svemu
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pavila, pravila da bi me udavila :D

Ići dole 
AutorPoruka
***Djura***
Admin
Admin
***Djura***


Broj poruka : 45
Godina : 32
Lokacija : Majdanpek
Datum upisa : 23.02.2008

Pavila, pravila da bi me udavila :D Empty
PočaljiNaslov: Pavila, pravila da bi me udavila :D   Pavila, pravila da bi me udavila :D EmptySub Feb 23, 2008 11:03 pm

Da bi ste pogledali celu sadržinu foruma morate se registrovati
Opsta pravila i preporuke za korištenje foruma:
Prilikom registracije odaberite neki nadimak ili ime s kojim ćete 'potpisivati' svoje postove. Nadimci bi trebali biti jednostavni i raznoliki po mogućnosti, kako bi se izbegle zamene sa nadimcima ostalih korisnika. Molimo da ne koristite nepristojne nadimke. Korisnici sa nepristojnim i vulgarnim nadimcima biće banovani sa foruma.
Poruke moraju biti čitko napisane. Bitna su velika slova, interpunkcija, pravilna gramatika, što manje slenga. Pišite ih kao da pišete pismo ili e-mail.
Koristite simbole za naglašavanje radije nego velika slova. Upitnik, uzvičnik i sl.
Kada započinjete neku novu temu, pokušajte što jasnije napisati vaše mišljenje ili pitanje, kako drugi ne bi morali razmišljati što ste zapravo želeli reći.
Kod odgovaranja na neki post, citirajte deo poruke na koji odgovarate u svom tekstu kako bi rasprave bile što jasnije i preglednije.
Pre postavljanja pitanja, proverite da se o tome već nije pričalo na forumu. Čest je slučaj da novi korisnici, odmah po registraciji postave neko često postavljano pitanje i zbog toga im poruka bude obrisana. Koristite sistem pretrage po ključnim rečima kako biste proverili da li se o nekoj temi već diskutovalo na forumima. Proverite pretražujete li tačan forum, ili pretražite sve forume odjedanput.
Poruka mora imati veze s temom foruma u kojem pišete. Nemojte pisati u pogrešne forume ili skretati diskusiju u pogrešnom sjeru. Poruke koje nisu tematski vezane na taj deo foruma ili raspravu biće obrisane ili preseljene tamo gde pripadaju.
Nemojte ostavljati poruke osobne prirode, pisati poruke bez konkretnog sadržaja.
Budite svesni broja posetilaca koji mogu videti vašu poruku. To često mogu biti ljudi iz bliske okoline ili ljudi s kojima sarađujete ili ćete sarađivati u budućnosti.
Ne ostavljajte privatne podatke na forumu.


Na forumu nije dozvoljeno:

  • Vređati, omalovažavati, uznemiravati, poticati mržnju...

  • Koristiti vulgarne izraze

  • Lažno predstavljanje i korištenje višestrukih identiteta

  • Kršenje privatnosti, kao što je npr. objavljivanje tuđe e-mail adrese, brojeva telefona, objavljivanje imena i prezimena ili drugih privatnih podataka

  • Objavljivati ili postavljati linkove na materijal zaštićen autorskim pravima

  • Reklamirati

  • Nepotrebno, višestruko ponavljanje iste poruke ili odgovora

  • Slanje poruka riječ po riječ ili odgovaranje 'reda radi', tj. pisanje jednolinijskih komentara napr: Smile , da, ne,...


Svi postovi koji nisu u skladu s pravilima biće obrisani s foruma. Administrator i moderator foruma zadržava pravo brisanja ili modifikovanja bilo kojih sadržaja unesenih na forum za koji smatra da nisu u skladu s pravilima.
Nazad na vrh Ići dole
https://sve-i-svasta.forummotion.com
 
Pavila, pravila da bi me udavila :D
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Sve i Svasta :: .:: Pravila ::. :: Pravila.-
Skoči na: